Yhdistyksen toimihenkilöt

HALLITUS

Puheenjohtaja

Outi Laakkonen, Pereen PK

oma 040 527 0822

s-posti outi.laakkonen@pirkkala.fi

Sihteeri

Liisi Vesikko, Suupanniityn koulu

s-posti liisi.vesikko@pirkkala.fi

liisi_pieni3.jpg

Varapuheenjohtaja

Jaana Pessi, Nuolialan koulu

s-posti jaana.pessi@pirkkala.fi

Jäsensihteeri

Johanna Männistö, Naistenmatkan koulu

s-posti johanna.mannisto@pirkkala.fi

MUUT HALLITUKSEN JÄSENET

Piia Alho, Suupanniityn koulu

s-posti piia.alho@pirkkala.fi

Pauliina Kirjanen, Toivion koulu

s-posti pauliina.kirjanen@pirkkala.fi

Lea Kovala, Kurikankulman koulu

s-posti lea.kovala@pirkkala.fi

Elina Laitinen, Pakkalanlyhdyn PK

s-posti elina.laitinen@pirkkala.fi

Eeva Lehtinen, Nuolialan koulu

s-posti eeva.lehtinen@pirkkala.fi

Inka Kosonen, Nuolialan PK

s-posti inka.kosonen@pirkkala.fi

Kaija Lindholm, Hyrsingin koulu

s-posti kaija.lindholm@pirkkala.fi

Johanna Männistö, Naistenmatkan koulu

s-posti johanna.mannisto@pirkkala.fi

Jaana Pessi, Nuolialan koulu

s-posti jaana.pessi@pirkkala.fi

Terhi Virtanen,  Pirkkalan yhteislukio

s-posti terhi.virtanen@pirkkala.fi



LUOTTAMUSMIEHET

Arto Laitinen

pääluottamusmies

muiden kuin opettajien luottamusmies

Naistenmatkan koulu

työ 050 919 6787

gsm 040 554 3690

s-posti arto.laitinen@pirkkala.fi

arto_pieni.jpg

Minna Takala

luottamusmies (opettajat)      

Suupanniityn koulu     


työ 050 558 1565 (opehuone)

s-posti minna.takala@pirkkala.fi

minna_pieni.jpg

 

MUUT TOIMIHENKILÖT

Kati Lahtinen, taloudenhoitaja

työ 050 558 1565 (opehuone)

s-posti kati.lahtinen@pirkkala.fi

Leena Mätäsniemi, työsuojeluvaltuutettu

työ 040 133 5711

s-posti leena.matasniemi@pirkkala.fi